Мнение за сайт

Направили сте свой сайт или сте написали някой друг нов скрипт и желаете да получите съвети как да го подобрите.
stoyand
начинаещ

Мнение за сайт

Unread post by stoyand »

Здравейте на всички! Аз съм нов във форума и исках да ви представя това сайтче: http://dimigroup.info/

DimiGroup.info е информационен портал с постоянно нарастваща популярност, който предоставя на потребителите актуални новини в сферата на информационните технологии. Сайтът включва каталог с програми, като за всяка една от тях се предоставя кратко и качествено описание, информация за лиценза на програмата, официална страница, изглед на програмата и връзки за изтегляне на софтуера. Създаден е форум, за обмяна на опит и дискутиране на всякакви проблеми. В DimiGroup.info ще откриете специалната секция 'Статии' - тук се публикуват статии под формата на компютърни уроци - за почти всичко - програми, графики, операционни системи, дизайн и web дизайн, програмиране и др. Изключително ценна част от сайта, която не трябва да пропускате.

Дайте своите мнения наздраве)

sonik_blast
Пристрастен GEEK

Re: Мнение за сайт

Unread post by sonik_blast »

Доста ИТ сайтове се навъдиха през последните две години, поначалом няма нищо лошо, тъй като конкуренцията прави качеството все по-добро, но това е друга тема.

Сайта е от готова система и от тази гледна точка немога да коментирам абсолютно нищо освен дизайна, а той е хубав (ако си го правил ти - ако ли не здраве да е).

Като подредба съм сравнително доволен освен от факта, че е прекалено накичен - никой в последно време не го интересува кой потребител колко мнения е пуснал (правим изключение за форумите за коли).

Оценки (1-10):
Дизайн: 3 (поради неизвестността на автора на дизайна)
Код: 0
Информация: 6 (поради кичозност)
Труд: 10 (лична преценка като автор на много сайтове)

Общо: 4.75 фен съм)
Не е важното къде си, важното е да си там, но да не си сам.
Колкото по-умен ставам, толкова по-тъп изглеждам в очите на другите.
No Fea Sonik Is Hea, YouR End Is Nea!

Post Reply