Кажете си мнението

Направили сте свой сайт или сте написали някой друг нов скрипт и желаете да получите съвети как да го подобрите.
tiger
начинаещ

Кажете си мнението

Unread post by tiger »

Харесва ли ви това сайтче http://78.128.32.167/

Music Genius
приятел

Unread post by Music Genius »

Като цяло е готин.Дизайна ми харесва, цветовете са неутрални и не се набиват на очи, което е много добре!
Имам една мъничка забележка, но не е нужно да се придържаш към нея.Не можеш ли легендата отдолу да я направиш с по-малък шрифт.Цветовете са много изкрящи и с този голям шрифт се набиват на очи страшно много.Сложи я нормален шрифт, мисля, че ще стои по добре.
Поздравления за сайтчето, продължавайте и го направете готинко като съдържание :)
<div align="center">Image
<!--coloro:black--><span style="color:black"><!--/coloro-->Октавио Паз е казал: "Самотата е най-дълбокият факт от човешкото състояние... Човекът е единственото същество, което знае, че е само."<!--colorc--></span><!--/colorc--></div>

sonik_blast
Пристрастен GEEK

Unread post by sonik_blast »

Горе логото ми стои малко несвързано, и в ценътра само статистиките не е много като света - но замисъла ми хареса.
Не е важното къде си, важното е да си там, но да не си сам.
Колкото по-умен ставам, толкова по-тъп изглеждам в очите на другите.
No Fea Sonik Is Hea, YouR End Is Nea!

ba1_hu1
Site Admin

Unread post by ba1_hu1 »

Значи в логото ми харесват зарчетата,но текста му е доста дървен и съм сигурен,че можеш да го направилш и по-добре.Дизайна иначе ми харесва.Можеш и да измислиш някакво по-различно фонче.Също така ще е хубаво и да го преведеш изцяло,има и хора които ценят това много.В общи линии това е от мен.
be-Adobe.c0m <-|-> Weble1t.c0m <-|-> bg-teMplates.c0m

RMPG
заклет форумец

Unread post by RMPG »

Ами готов тракер, кво да му коментираме?

Post Reply